GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urna 13417205
nr 1341 7205
Urna
Asien, metall. Höjd: 40cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:46:19
300 kr
350 kr
400 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Urna
Kondition: slitage, skador
nr 1341 7205
Urna
Asien, metall. Höjd: 40cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 1.100 kr |
måndag 17 augusti 2020 |